ESZC
ESZC
Testnevelés szakos oktató

Az ESZC pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozott idejű 2022. június 30-ig, amely hosszabbítható

Foglalkoztatás jellege:

Megbízási jogviszony heti 5 foglalkozás megtartására

A munkavégzés helye:

Esztergomi Szakképzési Centrum

A munkakörbe tartozó megbízással járó lényeges feladatok:

Testnevelés órák pontos, színvonalas tervezése, vezetése;

Pályázati feltételek:
  • Végzettség: egyetem vagy főiskola
  • Szakképzettség: testnevelő tanár
  • A Magyar Testnevelési Főiskola által kiadott testnevelő-tanári szakképzettség
  • Vagy testnevelő-edzői szakképzettség
  • Vagy felsőfokú végzettség és sportoktatói vagy sportedzői szakképesítés
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Magyar állampolgárság
  • Elvárt kompetenciák:
  • képesség a tanulók személyiségének sokoldalú fejlesztésére
  • képesség a tanulók adottságainak és előzetes ismereteinek megfelelő módszerek kiválasztására
  • a tanulók hátrányos helyzetéből adódó sajátosságainak felismerése és figyelembevétele
  • az egészséges életmódra, a fizikai erőnlét fejlesztésére ösztönző szemléletmódn
  • elkötelezettség az igényes tanári munka, a folyamatos önmegfigyelés és önfejlesztés iránt
  • képesség a szakmai fejlődését támogató szakmai kooperációra
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Az adott területen legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Szakképzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete.
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél fizetési igény megjelölésével
  • Sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok és a pályázati anyag kezelésére vonatkozóan.
  • A munkakör betölthetőségének időpontja:

    A pályázat benyújtásának határideje:

    A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást az ugyfelszolgalat@eszc.eu címen kérhetnek, illetve a pályázatokat is erre az e-mail címre várjuk.

    A pályázat elbírálásának határideje:

    A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

    ESZC