ESZC
ESZC
Informatikai munkatárs (Rendszergazda)

Az ESZC pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Főbb feladatok, munkák:
  • Az iskolai számítógépes hálózat hatékony, biztonságos üzemeltetésére.
  • A gépterem, géppark felügyelete - szerverek és munkaállomások - működtetése.
  • Biztosítja az intézményben az alapfeladatok ellátásához szükséges szoftverek működését.
  • Biztosítja az iskolai levelezőszerver folyamatos működését.
  • Elvégzi az új gépek és egyéb hardver eszközök beállításait, majd rendszeres ellenőrzéseket végez az előforduló hibák felderítése érdekében.
  • Érettségi és szakmai vizsgák informatikai feltételeinek biztosítása (vizsgafeladatokhoz szükséges fájlok telepítése, vizsga utáni archiválás)
  • Oktató, tanulói jogosultságok felügyelete, a hálózat üzemeltetési feladatai.
  • Szükséges mértékben figyelemmel kíséri a hardver- és szoftverpiac fejlődését, javaslatot tesz anyagi lehetőségek ismeretében, új számítás-technikai beszerzésekre, fejlesztésekre.
  • Kapcsolattartás az internetszolgáltatóval, kiemelten a számítástechnikai rendszer üzemeltetőjével, illetve a szervizelő szakemberekkel.
  • Irodatechnikai berendezések telepítése/karbantartása
  • Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Informatikai/rendszergazdai végzettség
  • Alapos és széleskörű számítógépes ismeret
  • Windows Szerver tartományi környezet gyakorlati ismerete
  • Hálózati tűzfalak menedzselése
  • Informatikai hálózati eszközök programozása
  • Hálózati, IT infrastruktúrák ismerete
  • Windows kliensek és irodai alkalmazások mélyre ható ismerete
  • Pontosság, megbízhatóság, precizitás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • oktatási intézményben szerzett tapasztalat
  • Foglalkoztatás jellege:

    Teljes munkaidő

    Munkavégzés helye:

    Esztergom

    Önéletrajzát bérigénnyel együtt juttassa el az kancellar.titkarsag@eszc.eu címre.

    A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

    ESZC