ESZC
ESZC
Közlekedés- vagy járműgépészeti oktató

Az Esztergomi Szakképzési Centrum állást hirdet

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű munkaviszony vagy óraadói megbízás

A munkavégzés helye:

Esztergomi Szakképzési Centrum

A munkakörbe tartozó megbízással járó lényeges feladatok:

Gépjármű-mechatronikai technikus (szerviz szakmairánnyal) és karosszérialakatos szakma oktatásához keresünk felsőfokú végzettséggel szakmai oktatót gépjármű mechanika – gépelemek, technológia, elektrotechnika valamint ezen szakmai ismertekhez kapcsolódó fizika tantárgy tanításához. Műszaki ágazati alapoktatásban, a gépészeti alapismeretek oktatása keretében a tanulók felkészítése a szakirányú oktatásra. Óraadóként is ellátható a feladat.

Jelentkezési feltételek:
  • Egyetemi/főiskolai végzettség
  • Magyar állampolgárság
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Elvárt kompetenciák:
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Digitális kompetenciák megléte és alkalmazás szintű-használata
  • A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:
  • Az adott területen legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Szakképzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete.
  • A jelentkezés részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél fizetési igény megjelölésével
  • Sikeres elbírálás esetén 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat a jelentkezési anyagban foglalt személyes adatok és a jelentkezési anyag kezelésére vonatkozóan.
  • Az munkakörrel kapcsolatosan további tájékoztatást az ugyfelszolgalat@eszc.eu címen kérhetnek, illetve a jelentkezéseket is erre az e-mail címre várjuk.

    ESZC