ESZC
ESZC
Gyakorlati oktatásvezető

Az ESZC pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidős munkaviszony

A munkavégzés helye:

Esztergomi Szakképzési Centrum

A munkakörbe tartozó megbízással járó lényeges feladatok:

A szakképzési centrum intézményében (Bottyán János Technikumban) a vezető beosztás ellátásával az intézményvezető helyettesekkel (általános igazgató helyettes, szakirányú oktatásért felelős igazgató helyettes) együttműködve, az intézményvezető irányítása mellett végzi a tanulók egyéni vagy csoportos gyakorlatával, gyakorlati képzésével kapcsolatos, feladatokat, megszervezi a szakmai vizsgákat. A gyakorlati képzést szervező vállalatokkal tartja a kapcsolatot, az ott folyó oktató munka felelős vezetője, továbbá végzi a tanulókkal, oktatókkal és a duális partnerekkel való hatékony együttműködés kialakítását célzó feladatokat.

Együttműködik a centrum szakmai és tanügyi referenseivel.

Pályázati feltételek:
  • Egyetemi végzettség, lehetőség szerint tanári/oktatói területekről, vagy egyéb szakirányú végzettség (informatika, vegyészet, elektronika területeken).
  • Cselekvőképesség
  • Büntetlen előélet
  • Elvárt kompetenciák:
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precíz munkavégzés
  • Együttműködés
  • Csapatmunka
  • A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
  • Az adott területen legalább 1-3 év szakmai tapasztalat.
  • Szakképzésben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások) ismerete.
  • A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
  • Szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél fizetési igény megjelölésével
  • Sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány
  • Hozzájáruló nyilatkozat a pályázati anyagban foglalt személyes adatok és a pályázati anyag kezelésére vonatkozóan.
  • A munkakör betölthetőségének időpontja:

    A pályázat benyújtásának határideje:

    A pályázati kiírással kapcsolatosan további tájékoztatást az ugyfelszolgalat@eszc.eu címen kérhetnek, illetve a pályázatokat is erre az e-mail címre várjuk.

    A pályázat elbírálásának határideje:

    A pályázat kiírója fenntartja magának a jogot, hogy a pályázatot eredménytelennek nyilvánítsa.

    ESZC